TURKISH STUDENT - Yurtdışı Eğitim Rehberiniz
HomeOkullarEU Business School

EU Business School

EU Business School1973 yılında kurulan EU Business School (EU), Barselona, Cenevre, Montrö, Münih ve çevrimiçinde bulunan kampüsleriyle uluslararası, mesleki anlamda akrediteli, üst sıralarda yer alan bir işletme okuludur.

İşletmeler tarafından son derece talep gören alanlarda; girişimciliği, yenilikçiliği ve liderliği geliştiren hazırlık, lisans, master, MBA ve doktora programlarını İngilizce olarak sunuyoruz. Bu programlar arasında işletme, iletişim & halkla ilişkiler, uluslararası ticaret, dijital ticaret, spor yönetimi, pazarlama, finans ve girişimcilik yer alır.

Küçük sınıflarımız; yüksek kaliteli akademisyenlerimiz, girişimciler, danışmanlar ve sektör liderlerinden oluşan öğretim üyelerinden bireysel ve işbirlikçi eğitim almanızı garantiler. EU, 100’den fazla ulustan gelen uluslararası öğrenci ve öğretim üyesi nüfusuna sahiptir; ayrıca 27.000 nüfuslu güçlü bir mezun ağı sayesinde tüm dünyaya yayılmıştır. New York’taki Pace University, ITESM (Meksika) ve Stamford International University (Tayland) gibi okullarla bulunan kampüsler arası ve uluslararası değişim programlarımız; öğrencilerimizin küresel deneyimlerini daha da güçlendirir.

EU Business School’da; öğrencilerin gerçek dünya iş ortamlarına derinlemesine girmeleri için, saha gezileri, dosya çalışmaları, ticaret simülasyonları ve stajlar gibi birçok etkinliği kullanarak, sınıftaki teoriyle deneysel öğrenimin bir bileşimini kullanıyoruz. Uluslararası çapta tanınmış liderlerin katıldığı prestijli konuk konuşmacı etkinlikleri ve BMW, Birleşmiş Milletler kurumları, Siemens, UEFA gibi organizasyonlara düzenli yapılan kurum ziyaretleri; EU öğrencilerinin küresel devlerin iç çalışma düzenlerinde ilk elden deneyim edinmelerine ve hızla değişen küresel ticaret ortamına başarıyla hazırlanmalarına yardımcı olur.

Öğrenciler, University of Derby ve University of Roehampton, Londra’dan devlet akrediteli derecelerin yanında; Universidad Católica San Antonio de Murcia’dan (título propio) da yine devlet akrediteli dereceler kazanabilirler.

EU; dünyaca tanınan QS Yıldızlar Sıralamasında işletme okulu olarak dört yıldızlı sıralamaya layık görüldü.

Tags

info@turkishstudent.com.tr

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.