TURKISH STUDENT - Yurtdışı Eğitim Rehberiniz
Rusça Öğrenin

Rusça Öğrenin

Rusça öğrenmek; profesyonel ve kişisel deneyimlerinize faydalı ve etkileyici bir özellik katmanın yanında son derece eğlenceli ve tatmin edici bir aktivite olabilir. Zaten bildiğiniz üzere, bir dili öğrenmek için kendinizi o dilin içine atmaktan daha bir yol yoktur: Rusya’da yaşamak; anadili Rusça olan insanlarla konuşmanız ve her gün Rusça pratik yapmanız; kendinizi Rus sanatının, tarihinin ve güzelliğinin içinde bulmanız anlamına gelir.

Liden & Denz dil merkezi; Rusya ve Letonya’da sertifikalı en iyi eğitimlerden birini alarak Rusçayı derinlemesine öğrenebileceğiniz mükemmel alternatif yerler sunuyor. Üç kültürel ve canlı büyük şehir arasında seçiminizi yapabilirsiniz: Saint Petersburg, Moskova ve Riga. Modern ve heyecan dolu olan bu şehirlerin hepsi tarih ve kültürle doludur ama aynı zamanda her biri birbirinden farklıdır.

Kuzeyin Venedik’i olarak bilinen Saint Petersburg, Rusya’nın kültürel başkenti olarak ün yapmıştır. Ayrıca gerçek bir Rus-Avrupalı kalbe sahiptir, böylece bu iki etmenin nasıl mükemmel bir şekilde kaynaştığını kendiniz görebilirsiniz. Büyük ve gelişen ekonomik başkent Moskova, güçlü ve derin bir Rus ruhuna sahiptir; burada modern ve hareketli şehir hayatıyla sanatın ve tarihin nasıl birleştiğini görünce büyüleneceksiniz. Letonya’nın ortaçağ başkenti olan güzel Riga, halen peri masalı atmosferine sahip, dinamik ve aktif bir şehirdir.

Bu noktada aralarından birini seçmek muhtemelen oldukça zor görünüyor olabilir ama hepsi size çok değerli ve eşsiz bir deneyim sunduğu için karar vermeniz gereken şey, ilgi alanlarınıza en çok hitap eden şehri seçmektir. Bu üç şehri birleştiren bir eğitim programına katılmanız da mümkün: her 3 merkezde de bire bir aynı kurs türleri ve eğitim planları bulunur, bu sayede bir merkezde eğitiminize başlayıp sonrasında diğer okullara geçiş yapabilirsiniz.

Liden & Denz okulları yıl boyunca, sıfırdan başlayanlar da dahil olmak üzere her seviyeden öğrencilere hizmet vermektedir.

Kurs paketine ek olarak vize ve konaklama desteği de sunuyoruz. Rus yaşam tarzını öğrenmek için en iyi fırsatı yakalamak ve dil pratiği yapmak için en iyi yol olduğundan dolayı aile yanı konaklaması en gözde seçeneklerden biri olarak görülmektedir. Uygun maliyetlerde daha özgür bir yaşam tarzını seçen öğrenciler için ise kendi yemeklerini yapabilecekleri paylaşımlı daire seçenekleri sunuyoruz. Bu konaklamalarda her öğrencinin kendine ait odası vardır, mutfak ve banyoyu paylaşımlı kullanırlar. 

Not: Türkiye’den gelen öğrenciler; 30 günü aşmayan ziyaretler için vize almak zorunda değildir.

Rusça öğrenmek ve dilinizi geliştirmek istiyorsanız başka yere bakmanıza gerek yok. Biz Rusçayı tutkuyla öğretiyoruz!

Tags

info@turkishstudent.com.tr

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.